Kolejny wypadek na A4: Dwa auta uderzyły w sarnę

Jak informuje GDDKiA, ok. godz. 21.30 na autostradzie A4 w stronę Katowic (180. kilometr), dwa samochody osobowe uderzyły w sarnę. Z informacji wynika, że ludzi rannych w tym zdarzeniu nie ma, zablokowane zostały jednak dwa pasy ruchu. Ruch poprowadzono pasem awaryjnym.
Z kolei około godz. 21.40 na 121. kilometrze autostrady w stronę Zgorzelca (węzły Kostomłoty i Gościsław) zepsuł się bus, który zablokował prawy pas ruchu.
Wcześniej do tragicznego wypadku doszło na A4 przy zjeździe na Udanin. Tam samochód osobowy zderzył się z ciężarówką, niestety jedna osoba w tym wypadku zginęła. I to niestety nie koniec złych informacji, bo również dziś do śmiertelnego wypadku doszło na drodze nr 30 między Lubaniem, a Gryfowem Śląskim. Tam motocyklista zderzył się z autem osobowym.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *