Kobieta stanęła w płomieniach. Prawdopodobnie doszło do nieszczęśliwego wypadku

Do zdarzenia doszło przy ulicy Parkowej we Wrocławiu

21-letnia kobieta stanęła w płomieniach przy ulicy Parkowej we Wrocławiu. Do tego tragicznego zdarzenia doszło przed wejściem do jednej z restauracji. Służby powiadomił jeden z przechodniów.
– Ze wstępnych ustaleń wynika, że do wypadku doszło, gdy kobieta dolewała paliwa do urządzenia grzewczego. Wtedy oblała się cieczą, a potem zapaliła – informuje Łukasz Dutkowiak z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.
Poparzona 21-latka w ciężkim stanie została przewieziona do szpitala. Okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratury.
 
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *