Kert Toobal siatkarzem Cuprum Lubin

Estoński rozgrywający występował ostatnio w lidze francuskiej.

Kert Toobal będzie w nowym sezonie ekstraklasy siatkarzy grał w Cuprum Lubin. Rozgrywający reprezentacji Estonii występował ostatnio w lidze francuskiej, w Rennes.
W sezonie 2010/11 Toobal grał w AZSie Olsztyn, później występował w lidze tureckiej. Jest kapitanem reprezentacji Estonii.
Wcześniej trenerem Cuprum został Włoch Daniele Capriotti a roczne kontrakty podpisali Maciej Gorzkiewicz, Adrian Patucha i Przemysław Smoliński.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *