Kamil Vacek zostanie piłkarzem Śląska Wrocław

Czech przejdzie jutro testy medyczne i podpisze trzyletni kontrakt.

Dla 30-letniego pomocnika będzie to powrót do Ekstraklasy. W sezonie 2015/2016 występował już w Piaście Gliwice z którym zdobył wicemistrzostwo Polski. Kamil Vacek w 33 meczach strzelił wtedy 5 goli.Ostatni sezon spędził w izraelskim Maccabi Hajfa. Największe triumfy święcił grając w lidze czeskiej. Ze Spartą Praga zdobył dwa mistrzostwa i dwa puchary Czech.
Śląsk zajmuje obecnie 8 miejsce w Ekstraklasie. Po reprezentacyjnej przerwie wrocławianie podejmą w sobotę (9 września) Legię Warszawa.
 
 
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *