Kalendarz biegowy [22.01-28.01]

Tradycyjnie sprawdzamy dla was kalendarz biegowych imprez.

W sobotę coś dla biegowych narciarzy, bo w Jakuszycach odbędzie się Enervit Classic 10, czyli Dziesiątka Enervita na pięknej trasie: Górny Dukt, Dolny Dukt, Jelenia Łąka, podbieg na Elektrownię Turów. To będzie drugi z trzech biegów w cyklu Enervit Classic 5-10-15. Ostatnie zawody 10 lutego.
Biegi Enervita – za każdym razem dłuższe – mogą być sposobem na przygotowanie do startu w Biegu Piastów na dłuższym dystansie, sprawdzianami formy, bądź po prostu okazją do pobiegania w pięknych okolicznościach przyrody.Będzie prowadzona klasyfikacja łączna trzech biegów, w której najlepsi zostaną uhonorowani.Zapisy na bieg-piastow.pl

W niedzielę odbędzie się X Jubileuszowy Jelczańsko-Oławski Zimowy Maraton na Raty X TOYOTA ZiMNaR- to etap III.Dystans? Każda z 6 imprez to 7 kilometrów. Będzie też joker.
Biuro zawodów czynne do 10:30. Start do biegu o godz. 11:00 Wszystko na ścieżce biegowej „Miłoszycka Siódemka”To także oferta dla miłośników nornic walking. Zapisy na stronie zmierzymyczas.pl

Kto lubi starty w biegowych cyklach może pojechać w niedzielę do Prusic. Rusza 6-ta Edycja Akcji Prusice Biegają. Przed nami Etap I – Styczeń. Imprez będzie 11 
Zapisy na online.datasport.plKażda osoba, która się zapisze otrzyma imienny numer startowy na cały rok! Osoby, które będą dochodzić w trakcie edycji nie otrzymają imiennych numerów, ale też bez problemu mogą brać udział. Czeka w tym roku kilka nowości. Na razie organizatorzy utrzymują wszystkie atrakcje w tajemnicy. 
Szczegóły na bieg.prusice.pl

SPONSOR MAGAZYNU BIEGOWEGO W RADIU WROCŁAW:
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *