Kalendarz biegowy [17.07-23.07]

Zaglądamy do naszego kalendarza biegowego. Nie ma lekko, bo w tym tygodniu biegamy długo i po górach.
W czwartek początek Dolnośląskiego Festiwalu Biegów Górskich. Zajrzyjcie do Lądka.W czwartek start Biegu 7 Szczytów i Super Trail 130, w piątek bieg K-B-L – Kudowa Zdrój, w sobotę Bieg Ultra Trail, Złoty Maraton, Złoty Półmaraton, a w niedzielę. Trojak Trail i zawody biegowe dla najmłodszych
Każdy znajdzie coś dla siebie – szczegóły na dfbg.pl

W piątek mieliśmy też w planie dłuższe bieganie we Wrocławiu Nocny Sztafetowy Maraton Piastowski – ale te zawody zostały odwołane – szukamy więc dalej.
To może w sobotę wycieczka do Szklarskiej Poręby. Do wyboru 5. PKO Półmaraton Wielka Pętla Izerska oraz 2. PKO Mała Pętla Izerska.
Zapisy na biegi już zamknięte. Kto przegapił musi być czujny 21-22 lipca i walczyć w biurze zawodów o ostatnie pakiety.
Więcej na: izerskiweekendbiegowy.pl

W niedzielę dłuższe bieganie też w Bielawie. Przed nami II Półmaraton Górski Kalenica Runners World Super Bieg 2017. Nazwa długa niemal jak dystans.
Szczegóły znajdziecie na stronie superbieg.pl

SPONSOREM MAGAZYNU BIEGOWEGO W RADIU WROCŁAW
JEST AKADEMIA ZDROWIA SANTANDERA

 
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *