Kaja Załęczna zakończyła sportową karierę [POSŁUCHAJ]

Przez 18 lat występowała w jednym klubie – Metraco Zagłębiu Lubin.

Długa kariera dobiegła końca. Znakomita skrzydłowa piłkarek ręcznych Metraco Zagłębia Lubin Kaja Załęczna zakończyła przygodę z parkietem. Przez 18 lat występowała tylko w jednym klubie, grała także w reprezentacji Polski. Ostatniemu, pożegnalnemu meczowi towarzyszyło duże wzruszenie.

W swoim dorobku ma mistrzostwo Polski, osiem tytułów wicemistrzowskich oraz cztery Puchary Polski. Jej wieloletnia trenerka Bożena Karkut jest pod dużym wrażeniem kariery Kai Załęcznej.

Kaja Załęczna wystąpiła w reprezentacji Polski w finałach mistrzostw Europy w 2006 i mistrzostw świata w 2007 roku.
POSŁUCHAJ CAŁEGO MATERIAŁU:

POSŁUCHAJ ROZMOWY Z KAJĄ ZAŁĘCZNĄ:

 
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *