Jesienny, muzyczny zawrót głowy w sali koncertowej Radia Wrocław

Koncert Kazika Staszewskiego to najciekawsza z nowości jaką przygotowaliśmy dla Was w naszej ofercie do końca 2017 roku. Nie zabraknie także artystów, którzy już wcześniej gościli w naszych progach.

Wspomniane wydarzenie będzie miało miejsce już 8 września o godzinie 20:00. – Tym razem udało się wreszcie namówić Kazika do zagrania koncertu u nas z Kwartetem ProForma. W opracowaniu utworów Jacka Kaczmarskiego, tria Kaczmarski-Gintrowski-Łapiński, Stanisława Staszewskiego, Nicka Cave’a i Toma Waitsa. To będzie fantastyczna uczta – zaprasza mówi szefowa promocji Radia Wrocław Edyta Boroń

Wśród artystów, którzy wystąpią dla naszych słuchaczy są tacy, którzy nie raz już u nas gościli, jak Stanisław Sojka, Artur Andrus czy Mietek Szcześniak.
– Sala koncertowa imienia Jana Kaczmarka tu przy Karkonoskiej 10 jest już takim miejscem, które wpisało się w koncertową mapę Wrocławia. Są wykonawcy, którzy ukochali sobie to miejsce i chcą tu przyjeżdżać. Kiedy myślą o Wrocławiu myślą właśnie o tej sali. Jednym z takich wykonawców jest właśnie Jaromir Nohavica – mówi dyrektor programowy naszej stacji Dariusz Litera:

Najważniejsze, jesienne wydarzenia w Sali Koncertowej Radia Wrocław:
8 września: Kazik i Kwartet ProForma17 września: Soyka & Karolak Trio: Swing Communication

14 października Artur Andrus – Andropauza 2: Czyli męska rzecz być z kobietą15 października EABS: Repetitions (Letters to Krzysztof Komeda)16 października: Adam Bałdych & Helge Lien Trio oraz Tore Brunborg „Brothers”
4 listopada: Spare Bricks Muzyka Pink Floyd w blasku księżyca10-11 listopada: Jaromir Nohavica12 listopada: Kabaret OT.TO 30 urodziny18 listopada: Mietek Szcześniak
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *