Jelenia Góra: Kradli w dyskoncie spożywczym, zatrzymała ich drogówka

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego w Jeleniej Górze zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 20 i 28 lat oraz 25-letnią kobietę. Policjanci zauważyli ich w pawilonie jak przekroczyli linię kas i z wózkiem wypełnionym towarem zaczęli wychodzić ze sklepu. Na widok funkcjonariuszy jeden z podejrzanych zaczął nagle uciekać, uderzając dodatkowo wózkiem sklepowym w radiowóz.
Okazało się, że zatrzymani nie zapłacili za towar i chcieli z nim uciec. W wózku znajdowały się skradzione dwie myjki ciśnieniowe i artykuły chemiczne o wartości około 800 zł.Za kradzież grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *