Jedziesz w trasę? Zabierz ze sobą naszą aplikację RW DROGI

Z naszą darmową aplikację drogową szybciej dotrzecie do celu!  

Jeśli chcecie być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się na dolnośląskich trasach, instalujcie naszą nową aplikację RW Drogi – za darmo można ją pobrać na każdy telefon komórkowy. Dzięki niej będziecie otrzymywać od nas wiadomości o tym, co dzieje się na drogach w całym regionie. Wypadki, utrudnienia, zmiany organizacji ruchu – o tym wszystkim, na bieżąco, będziemy Was informować.
Dzięki RW Drogi sprawdzicie gdzie są korki, którędy jechać, a którędy… stać. 

Jeśli akurat prowadzicie, nic nie szkodzi. Dzięki aplikacji szybko włączcie Radio Wrocław, gdzie w porannym i popołudniowym szczycie komunikacyjnym podajemy Wam najnowsze informacje drogowe.
Dzięki RW Drogi Wy również możecie być reporterami Radia Wrocław! Widzieliście utrudnienia, wypadek, objazd? Wyślijcie nam dźwięk, zdjęcie, filmik, a my o tym powiemy. To tylko dwa kliknięcia w ekran!

RW Drogi daje też możliwość „zajrzenia” na główne trasy regionu – 94, A4, 5 czy 3. Aplikacja podpowie czy droga, którą wybraliście jest przejezdna. 

Aplikację możecie pobrać w sklepie Google Play , Microsoft i na AppStore. 
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *