Jechała po alkoholu i chciała wręczyć policjantom łapówkę

Funkcjonariusze w Brzegu Dolnym zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy. Patrząc na tor jazdy podejrzewali, że kierowca może być pod wpływem alkoholu.
Policjanci podczas kontroli wyczuli od 40-latki woń alkoholu. Okazało się, że kierująca miała ponad 2 alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy, jednak kobieta chciała uniknąć kary i próbowała chciała wręczyć policjantom łapówkę. Zaoferowała, by policjanci odwieźli kobietę do domu, a ona przekaże im pieniądze.   Teraz 40-latka odpowie teraz za kierowanie samochodem pod wpływem alkoholu, a także za próbę wręczenia funkcjonariuszom łapówki.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *