Jaś wrócił do Wrocławia po spotkaniu z gwiazdami Realu Madryt

Przed godziną 19 Jaś Kmieć wylądował w dolnośląskiej stolicy – wrócił z wyprawy życia. Niepełnosprawny chłopiec w Hiszpanii spotkał się z zawodnikami Realu Madryt. Na lotnisku czekali na niego przyjaciele, a przede wszystkim jego wielki przyjaciel fizjoterapeuta Łukasz Malaczewski, to właśnie dzięki niemu 11-latek realizuje marzenia.

Jaś nie chodzi od urodzenia, ale startuje w triathlonach. Łukasz Malaczewski biegnąc pcha wózek z Jasiem, kiedy jedzie na rowerze specjalny wózek jest przyczepiony do roweru, a kiedy płynie chłopiec jest w pontonie.
ZOBACZ WYPRAWĘ JASIA DO MADRYTU
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *