Jarosław Jach i Jakub Świerczok zadebiutowali w reprezentacji

Piłkarze KGHM Zagłębia Lubin zagrali w meczu z Urugwajem.

Polscy piłkarze zremisowali z Urugwajem 0:0 w towarzyskim meczu na Stadionie Narodowym w Warszawie. Spotkanie było pożegnalnym występem w kadrze bramkarza Artura Boruca.
W reprezentacji zadebiutowali dwaj piłkarze KGHM Zagłębia Lubin – obrońca Jarosław Jach, który rozegrał cały mecz i napastnik Jakub Świerczok, który w 66 minucie zastąpił Kamila Wilczka.
W poniedziałek w kolejnym spotkaniu towarzyskim nasz zespół zmierzy się w Gdańsku z Meksykiem.
 
Polska – Urugwaj 0:0
Polska: Boruc (45′ Fabiański) – Cionek (46′ Jędrzejczyk), Glik, Jach – Bereszyński, Krychowiak, Góralski (70′ Zieliński), Rybus – Błaszczykowski (75′ Mączyński), Grosicki (90′ Makuszewski) – Wilczek (66′ Świerczok)
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *