Jakub Bach pozostanie w Chrobrym Głogów

Pomocnik został wypożyczony z Arki Gdynia.

Bach zdążył już wystąpić w dwóch sparingach Chrobrego. W meczu z Cracovią, zdobył bramkę. Po tych dwóch występach przekonał do siebie trenera Grzegorza Nicińskiego i będzie jednym z młodzieżowców w zespole.
Jakub Bach jest wychowankiem Pogoni Lębork. Przez ostatnie lata był jednak w Arce Gdynia, choć bez debiutu w pierwszym zespole. Ostatni sezon spędził już na pierwszym dla siebie wypożyczeniu. W tym okresie był podstawowym graczem drugoligowej Olimpii Zambrów. To czwarty nowy zawodnik w głogowskim zespole. Również wypożyczony z Arki Przemysław Stoch powalczy o miejsce w środku obrony po odejściu Mateusza Wieteski, Robert Mandrysz przymierzany jest na środek pomocy po Sebastianie Boneckim, Przemysław Trytko jako nominalny napastnik wypełnia lukę po Pawle Wojciechowskim, a Bach będzie pełnił wymaganą rolę młodzieżowca.
 
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *