Hurkacz i Isner zrezygnowali z gry deblowej w Miami

Tenisista Redeco Wrocław wystąpi w grze pojedynczej.

Hubert Hurkacz z Redeco Wrocław i Amerykanin John Isner nie obronią tytułu mistrzów gry deblowej turnieju ATP w Miami. Zrezygnowali z udziału w meczu z Amerykanami Nathanielem Lammonsem i Jacksonem Whitrowem. Isner za kilka dni ma zostać ojcem i zdecydował się na wycofanie z turnieju.
Hurkacz w sobotę rozpocznie rywalizację w singlu. Jego rywalem w drugiej rundzie będzie zwycięzca meczu między Australijczykiem Thanasi Kokkinakisem i Belgiem Zizou Bergsem.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *