Hurkacz awansował do głównej drabinki Challengera w Gimcheon

Hubert Hurkacz z klubu Redeco Wrocław awansował do głównej drabinki turnieju rangi Challenger w koreańskim Gimcheon. Wrocławianin wystartuje w singlu i deblu. Hurkacz w ostatniej rundzie eliminacji musiał pokonać rozstawionego z trójką Takato Niki, by awansować do turnieju głównego. Polak poradził sobie z Japończykiem i wygrał 6:3, 6:4.
Polak wystartuje także w deblu wraz z Lucasem Miedlerem. Polsko-austriacka para wygrała w eliminacjach z Brytyjczykami Edwardem Corrie i Alexandrem Wardem 7:6(4), 6:7(4), 10-8.
We wtorek czeka Hurkacz zagra w pierwszej rundzie singla z Koreańczykiem Soon Woo Kwonem. Później wraz z Miedlarek zmierzy się w deblu przeciwko Irlandczykowi Davidowi O’Hare i Brytyjczykowi Joe Salisburym.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.