Hubert Hurkacz odpadł w pierwszej rundzie Wimbledonu

Tenisista Redeco Wrocław przegrał po pięciosetowym boju z Hiszpanem Alejandro Davidovichem Fokiną.

Hubert Hurkacz z Redeco Wrocław odpadł w pierwszej rundzie wielkoszlemowego turnieju tenisowego na trawiastych kortach Wimbledonu. Polak przegrał z Hiszpanem Alejandro Davidovichem Fokiną 6:7, 4:6, 7:5, 6:2 i 6:7. Mecz trwał ponad 3,5 godziny i był dwukrotnie przerywany przez opady deszczu.
W innym meczu Kamil Majchrzak uległ Australijczykowi Thanasiemu Kokkinakisowi 6:7, 2:6 i 5:7.
W rywalizacji kobiet Maja Chwalińska wygrała z Czeszką Kateriną Siniakovą 6:0 i 7:5, Katarzyna Kawa pokonała Rebeccę Marino z Kanady 6:4, 3:6 i 7:5, a Magda Linette zwyciężyła Meksykankę Fernandę Contreras Gomez 6:1 i 6:4.
Jutro Iga Świątek zagra z Chorwatką Janą Fett, a Magdalena Fręch zmierzy się z Włoszką Camilą Giorgi.
 
 
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.