Góry Izerskie: Trwają poszukiwania 70- letniej mieszkanki Pobiednej

Policjanci, ratownicy GOPR i strażacy przeszukują Góry Izerskie w poszukiwaniu
70 -letniej mieszkanki Pobiednej.

Kobieta wyszła dziś z koleżanką na jagody w rejon Stogu Izerskiego. Około 13.00 koleżanki straciły ze sobą kontakt. Zaginiona Stanisława Skowron ma 158 cm wzrostu, 79 kg wagi, siwe szpakowate włosy. Ubrana była w granatowe spodnie dresowe, bluzę polarową czarną bez kaptura, adidasy, posiada kolczyki w uszach. Mateusz Królak z policji w Lwówku Śląskim mówi, że zaginiona choruje na serce. Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które zauważą kobietę odpowiadającą temu opisowi o natychmiastowy kontakt na numer alarmowy 112.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *