Główne wydarzenia podczas festiwalu filmów Spektrum

Filmy, spotkania autorskie, a także konkursy – tak zapowiada się tegoroczny festiwal filmowy Spektrum, który już 9-12 listopada zobaczycie w Świdnicy. Podczas festiwalu do obejrzenia będzie 14 produkcji konkursowych, w tym przedpremierowo, wyczekiwany film „Najlepszy”.
– Atrakcją będzie możliwość spotkania się z osobami, bez których ten film w ogóle by nie powstał – mówi dyrektor artystyczny festiwalu Lech Moliński:

Gościem specjalnym festiwalu będzie także Krzysztof Zanussi. Spotkanie z reżyserem poprzedzone będzie projekcją filmu „Rok spokojnego słońca”.
Z publicznością w Świdnicy spotka się także Jakub Gierszał, wcielający się w postać głównego bohatera filmu „Najlepszy” Łukasza Palkowskiego.
Szczegóły dotyczące festiwalu znajdziecie: TUTAJ

 
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *