Finaliści Muzycznej Bitwy: Distant Nights [FILM]

Historia tej wrocławskiej grupy zaczęła się w internecie na jednym z portali ogłoszeniowych – swoje ogłoszenie umieścił wokalista, który poszukiwał muzyków do założenia zespołu.
Dzięki swojej nietypowej barwie głosu, zamiłowaniu do muzyki lat 80, szybko znalazł chętnych do wspólnego tworzenia. – Nasza znajomość nawiązana przez internet przerodziła się w przyjaźń. Na brzmienie naszego zespołu mają wpływ wszystkie emocje i zmysły, to co przeżywamy, to co nas otacza. Nawet najmniejsze z pozoru nic nie znaczące szczegóły. Muzyka służy nam jako przekaźnik naszych odczuć i przemyśleń – mówią sami o sobie.

ZOBACZCIE, JAK SIĘ BAWILIŚMY W TAMTYM ROKU PODCZAS FINAŁU MB!
Koncert finałowy 10 czerwca, ruszamy o godz. 18, nie może Was tam zabraknąć! Gościem specjalnym będą ubiegłoroczni zwycięzcy Muzycznej Bitwy Mescalero.
JAK WYGRAĆ BILETY NA WIELKI FINAŁ?
Przypomnijmy, bo to bardzo ważne – tych biletów nie można nigdzie kupić, można je wygrać za pomocą wiadomości SMS słuchając naszych programów. Wystarczy wysłać SMS pod numer 72280 wpisując w treści RW FINAL + imię i nazwisko (tutaj zobaczysz regulamin).
Muzyczna Bitwa Radia Wrocław- FINAŁ10.06.2017 (sobota), godz. 18:00Sala Koncertowa Radia Wrocław, ul. Karkonoska 10
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *