Festiwal Filmów Dronowych: Jak filmowo i bezpiecznie można wykorzystać drona

II edycja Drone Film Festival, odbędzie się 4 listopada w Centrum Konferencyjnym Dolnośląskiej Szkoły Wyższej przy ulicy Strzegomskiej 55 we Wrocławiu.

Festiwal Filmów Dronowych to wyjątkowe wydarzenie zrzeszające pasjonatów i doświadczonych operatorów bezzałogowych statków powietrznych, a w tym roku także miłośników filmów lotniczych. To wyjątkowe międzynarodowe wydarzenie, na którym zaprezentowane zostanę najlepsze obrazy powietrzne z 2017 roku, zarówno z kraju, jak i z zagranicy.
W trzech kategoriach konkursowych, Industrial, Natura i Move zostaną wyłonieni zwycięzcy, którzy otrzymają w nagrodzie Kryształowe Drony. Nie zabraknie także specjalistycznych wykładów i warsztatów dotyczących BSP i nowoczesnych technologii. O zeszłorocznej edycji, tegorocznym programie Festiwalu i nowinkach technologicznych opowiadają: organizator Bogdan Bugajski i Dawid Frik, rzecznik Dolnośląskiej Szkoły Wyższej:
[videoplayer id=180834][/videoplayer]
[videoplayer id=180852][/videoplayer]
ZDOBYWCY KRYSZTAŁOWYCH DRONÓW W KAT. „NAJPIĘKNIEJSZE MIEJSCA” (ex aequo) za 2016 rok.

 Jacek Drofiak & Artur Gajdziński (ujecialotnicze.pl) – „Holiday in Poland”

Simen Haughom – „Spectacular Norway”
Link do wydarzenia
 
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *