Dźwięki Świata w niedzielę od 17:00 w Radio Wrocław Kultura – głosowanie na Wirtualne Gęśle

Do 30.04. trwa głosowanie do plebiscytu Wirtualne Gęśle za rok 2018, ogłoszono także artystów, którzy zakwalifikowali się do Konkursu Muzyki Folkowej „Nowa Tradycja” 2019. Przysłuchamy się wyborowi artystów, którzy zakwalifikowali się do tych konkursów.Będzie sporo jazzowych aranżacji folkowych nut wydanych przez wytwórnię For Tune, inspiracje muzyką Indii i Afryką Zachodnią, pieśni o kobietach i krwi oraz kolędy po arabsku. Między innymi. Zapraszam od 17:00.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.