Dwa złote medale dla Dolnoślązaczki

W miejscowości Mchy ponad 400 uczestników z całego kraju stoczyło walkę o tytuł najlepszego zawodnika w maratonie Solid MTB. Zawody odbyły się 22 kwietnia br. Sierżant Joanna Jarząb z górowskiej policji zajęła w tych mistrzostwach dwa pierwsze miejsca w klasyfikacji open kobiet i wiekowej.

Mistrzostwa rozegrane zostały w miejscowości Mchy (województwo wielkopolskie) i odbyły się na trzech dystansach: mini – 29 km, mega – 42 km i giga – 62 km. Trasa była trudna, bardzo wymagająca, z twardymi podjazdami.
Sierżant Joanna Jarząb z Komendy Powiatowej Policji w Górze pojechała dystans mini. Wykonała to po mistrzowsku mijając linię mety jako pierwsza kobieta na tej trasie i zajmując jednocześnie pierwsze miejsce w kategorii wiekowej.
Policjantka pełni służbę w Wydziale Prewencji górowskiej komendy. Jej największą pasją jest właśnie rower oraz bieganie. W zawodach startuje dopiero drugi sezon, a już osiąga rewelacyjne wyniki.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *