Dolny Śląsk: Marszałek rozdaje granty. Można dostać nawet 5 tys. zł

Masz dobry pomysł np. na koncert, imprezę, czy inne przedsięwzięcie a brak ci pieniędzy? Urząd Marszałkowski ogłosił drugą edycję tzw. małych grantów. W ubiegłym roku przeznaczono dla różnych organizacji nieformalnych 250 tys. złotych. Tym razem pieniędzy jest dwa razy tyle. 
– Dla grup nieformalnych, dla tych, którzy mają pomysły, a jeszcze nie działają w stowarzyszeniach – mówi Jerzy Michalak z zarządu województwa:

Dofinansowanie małych, wojewódzkich grantów to zazwyczaj od tysiąca do 5 tysięcy złotych dla jednego przedsięwzięcia. Wnioski można składać do 15 lutego 2018 roku na projekty realizowane w terminie od 10 marca do 30 czerwca 2018 roku.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *