Dodatkowa sekcja po tajemniczej śmierci na drodze. „Ustalamy kolejność powstania obrażeń”

Prokuratura w Świdnicy (dolnośląskie) wyjaśnia, jak doszło do śmierci 41-latka. Po leżącym na jezdni mężczyźnie przejechała taksówka. Wstępne wyniki sekcji zwłok wskazały, że wcześniej mężczyzna mógł zostać potrącony przez inny samochód, ale – jak informuje prokuratura – pojawiły się nowe dowody. – Dopuszczamy, że przebieg zdarzenia mógł być nieco inny – przyznaje Marek Rusin, Prokurator Rejonowy w Świdnicy. Zlecono dodatkową sekcję zwłok, która ma pomóc w rozwianiu wątpliwości.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *