Dla dzieci i dorosłych. Rusza Witryna Wrocławskich Wydawców

Rusza Witryna Wrocławskich Wydawców, czyli cykliczne spotkania w klubie Proza we Wrocławiu. Wszystko po to by promować wrocławskie nowości wydawnicze.

Na pierwszy ogień poszło osiem wydawnictw: „Błyskotliwa Zieleń” Stefano Mancuso , czy „Karuzela z Piosenkami” Julianny Michorczyk. Z kolei Emil Pasierski z wydawnictwa Warstwy polecał „Przypadki Pantareja” Karola Matuszewskiego:

Małgorzata Wróblewska z wydawnictwa Bukowy Las proponowała książkę fantasy pt. „Czytelniczka”:

Spotkania będą odbywały się co około 2 miesiące, ale nowości wydawnicze można oglądać na co dzień w klubie Proza. Później trafią do domów dziecka i zakładów karnych.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.