Daj głowę na szczytny cel

W niedzielę 11.06 na Placu Solnym odbędzie się IV edycja akcji Daję Głowę.

Przez cały dzień 50 najlepszych fryzjerów z całej Polski, na gigantycznej scenie, będzie obcinać wrocławianom włosy i wyczarowywać piękne fryzury. Wystarczy wrzucić dowolną kwotę pieniędzy do skarbonek fundacji Daję Głowę, która pomaga w leczeniu nowotworów oraz promuje profilaktykę raka.
Wokół Placu Solnego z puszkami kwestować będą olimpijczycy i mistrzowie świata, wśród nich m.in. Rafał Kubacki czy Wojciech Bartnik. Akcję wspomogą też Julia Wieniawa aktorka z serialu Rodzinka.pl czy architekt Maciej Myszkowski, a całość ze sceny poprowadzi Tomasz Zimoch.
Start akcji zaplanowano na godzinę 12:00. Na finał, o godzinie 19:30 zagra zespół Raz Dwa Trzy.
 
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *