Czwartek ze słabym deszczem [PROGNOZA]

W nocy zachmurzenie na ogół duże. Możliwe słabe opady deszczu.Temperatura minimalna od 3°C do 5°C. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni.
W dzień na niebie bez zmian. Tylko słupki rtęci poszybują w górę – maksymalnie od 7°C do 9°C. Wiatr bedzie słaby i umiarkowany, wschodni i północno-wschodni.
W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1000 m n.p.m.) w nocy okresami słabe opady śniegu, w dzień, do południa, możliwe opady deszczu ze śniegiem. Wzrost temperatury od -1°C – początkowo w nocy – do 3°C w dzień. Wiatr dość silny i silny, wschodni i południowo-wschodni, w dzieńskręcający na południowy.
Warunki biometeorologiczne: w nocy niekorzystne, w dzień obojętne.
 
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *