Czego nie wiesz o swoim miejscu pracy, co wpływa na Twoje zdrowie?

„Czy wiesz, ile bakterii ukrywa się pod krawędzią toalety?” Popularna reklama w tym czasie nie tylko zmotywowała nas do zakupu „tego samego detergentu”, ale także wzbudziła pewność, że toaleta jest najbardziej brudnym miejscem w naszym domu. Tymczasem naukowcy nie przestają otwierać oczu na imponujące fakty na temat własnego mieszkania: czy wiesz, że bomba bakteryjna wolałaby chować się za drzwiami łazienki lub obok zlewu w kuchni, ale wcale nie w toalecie? [czytaj więcej]
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *