Cuprum znów gorsze od siatkarzy z Katowic

Zespół z Lubina przegrał z GKS 0:3 w meczu 23. kolejki PlusLigi.

Taki sam wynik był także w pierwszej rundzie sezonu w Katowicach. Porażka z GKS sprawiła, że zespoły zamieniły się miejscami w tabeli i Cuprum jest teraz 14. Dolnośląska drużyna przegrała 14 z 22 rozegranych spotkań.
Cuprum Lubin – GKS Katowice 0:3 (18:25, 16:25, 17:25)Cuprum Lubin: Paweł Pietraszko, Adam Lorenc, Wojciech Ferens, Florian Krage, Kajetan Kubicki, Aleksander Berger – Maciej Sas (libero) – Remigiusz Kapica.GKS Katowice: Jakub Szymański, Marcin Kania, Damian Domagała, Gonzalo Quiroga, Sebastian Adamczyk, Georgi Seganow – Bartosz Mariański (libero) – Wiktor Mielczarek.
MVP: Damian Domagała (GKS)
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *