Chrobry Głogów wygrał z Olympią Hradec Kralove 3:2 [ZOBACZ]

Sparingowe spotkanie z beniaminkiem czeskiej drugiej ligi było debiutem na ławce trenerskiej dolnośląskiej drużyny Grzegorza Nicińskiego.

Jak szkoleniowiec ocenił to spotkanie? – Dziś na dobre rozpoczęła się walka o miejsce w składzie. To był pozytywny sparing. Widać, że Olympia jest poukładaną drużyną. My zagraliśmy w nowym ustawieniu. Każdy wystąpił po 45 minut, dostał szansę, choć kilku jeszcze nie zagrało, choćby Mandrysz czy Trytko. Pozostali chcieli się pokazać. To było widać, choćby po kilku ładnych akcjach. Budujemy swoją formę, więc jeszcze za wcześnie na oceny. Na teraz przyglądamy się. Dziś na dobre rozpoczęła się walka o miejsce w składzie.
Jak wypadli testowani zawodnicy? (pomocnicy, 20-letni Jakub Bach i 18-letni Michał Feliks) – Nigdy nie oceniam indywidualnie i nie na gorąco. Przeanalizujemy materiał. To ciekawi zawodnicy, Feliks i Bach, a my rozglądamy się za młodzieżowcami. Potrzeba nam wzmocnień na tej pozycji. Oni akurat nie zawiedli, ale – jak wspomniałem – starali się wszyscy. Jutro trening, w piątek dwa, w sobotę kolejny sparing… Pracujemy więc dalej. – mówi trener Grzegorz Niciński

Chrobry Głogów – FC Olympia Hradec Kralove 3:2 (1:0)
Gole: Konrad Kaczmarek 11, Michał Feliks 62, Łukasz Szczepaniak 85 – Đorđević 63, Ruml 90
Chrobry Głogów: Sławomir Janicki (30 Adam Makuchowski, 60 zawodnik nieznany) – Tomasz Serweta (46 Michał Ilków-Gołąb), Seweryn Michalski (46 Michał Michalec), Przemysław Stolc (46 Ariel Wawszczyk), Karol Danielak (46 Kacper Pietrzczyk) – Serhij Napołow (46 Bartosz Machaj), Maciej Kona (46 Michał Pawlik), Mateusz Machaj (46 Michał Borecki), Marcel Gąsior (46 Michał Feliks), Jakub Bach (46 Łukasz Szczepaniak) – Konrad Kaczmarek…
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *