CCC Polkowice wciąż walczy 

Koszykarki CCC Polkowice wróciły do rywalizacji o awans do półfinałów mistrzostw Polski. Po dwóch porażkach z AZS Gorzów Wielkopolski, polkowicki klub wygrał w sobotę u siebie 82:69. Rywalizacja toczy się do 3 zwycięstw.
W sobotnim meczu gospodynie od początku przeważały; do przerwy wygrywały 8 punktami. Najwięcej dla CCC, 17 punktów rzuciła Jamierra Faulkner, o 2 punkty mniej zdobyła Ewelina Gala. W ekipie z Gorzowa Wielkopolskiego najskuteczniejsza była Paulina Misiek – 22 pkt., o 3 pkt. mniej rzuciła Stephanie Talbot. Czwarty mecz ćwierćfinałowy odbędzie się już w niedzielę o 19., również w Polkowicach.
 
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *