CBA w Urzędzie Gminy w Kobierzycach? Urząd dementuje

Wczoraj i dziś rano Centralne Biuro Antykorupcyjne miało dokonać kilku zatrzymań wśród pracowników Urzędu Gminy w Kobierzycach – to najnowsze ustalenia naszych reporterów.

Aktualizacja:
Urząd Gminy w Kobierzycach dementuje, że Centralne Biuro Antykorupcyjne miało dokonać zatrzymań wśród kierownictwa urzędu i jego pracowników na jego terenie. Jak dodaje w swoim komunikacie urząd CBA nie prowadzi także żadnego postępowania związanego z osobą Wójta, Zastępcy Wójta, ani z Urzędem Gminy w Kobierzycach. Jak powiedziała Radiu Wrocław Gracjana Rutkowska z kobierzyckiego urzędu działania służb miały związek z postępowaniem dotyczącym kilku gmin, firmy w tym także pracownika urzędu w Kobierzycach:
[audioplayer id=”333699″ src=”/img/articles/130453/Zatrzymania-CBA-wsrod-pracownikow-Urzedu-Gminy-w-Kobierzycach-1-646fa3831ba4b-2cwkd.mp3″/]
Wcześniej informowaliśmy, że według naszych nieoficjalnych ustaleń CBA miało dokonać zatrzymań wśród pracowników urzędu.
Budynek Urzędu Gminy w Kobierzycach (Domena publiczna)
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *