Był nietrzeźwy, doszczętnie rozbił porsche uderzając w ogrodzenie

Ponad 1,5 promila alkoholu miał w organizmie mężczyzna, który w Miłochowicach w powiecie milickim wypadł z drogi i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji.

Kierowca pojazdu marki Porsche Cayenne – 34-letni mieszkaniec Trzebnicy – jadąc w stronę Milicza, na łuku drogi w Miłochowicach stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył z impetem w ogrodzenie jednej z posesji. Mężczyzna jechał sam i na szczęście nic poważnego mu się nie stało, ale jego samochód został całkowicie zniszczony. Kierowca w momencie zdarzenia był nietrzeźwy. Badanie na zawartość alkoholu wykazało w jego organizmie ponad 1,5 promila. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy, a sprawa znajdzie swój finał w sądzie, gdzie 34-latek poniesie dodatkowe konsekwencje. Oprócz zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów grozi mu nawet do 2 lat pozbawienia wolności.
Przez najbliższe dni kierujący muszą się liczyć ze wzmożonymi kontrolami na drogach oraz większą liczbą patroli drogówki, która będą eliminować z ruchu piratów drogowych i pijanych kierowców. Policyjna akcja Boże Narodzenie 2019 potrwa do 29 grudnia.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *