Burdick kontuzjowana! Koszmar Ślęzy Wrocław

Amerykanka doznała kontuzji ręki na treningu.

Sytuacją załamany jest trener Ślęzy Wrocław, Arkadiusz Rusin.

To nie jedyny ból głowy trenera Rusina. Z powodu urazów lub zwolnień zawodniczek do gry gotowych jest tylko 6 koszykarek z podstawowego składu. W takich okolicznościach jak nieoficjalnie dowiedziało się Radio Wrocław, Ślęza chciała przełożyć mecz 12. kolejki Basket Ligi Kobiet, ale Wisła Kraków nie wyraziła na to zgody. Spotkanie odbędzie się zatem zgodnie z planem w najbliższy piątek o 19:10 w hali AWF przy ul. Paderewskiego we Wrocławiu.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *