BRUNO MARS: Zobaczcie ten koncert z Radiem Wrocław na żywo!

Chcemy Wam to powiedzieć z pełną mocą. Jesteśmy ogromnie przejęci możliwością zabrania Was na koncert Bruno Marsa w Berlinie.

Już 26 maja grupa słuchaczy pojedzie z Radiem Wrocław zobaczyć artystę okrzykniętego przez niektórych krytyków muzycznych nowym wcieleniem Michaela Jacksona. To podobieństwo jest tym bardziej oczywiste dla tych,  którzy widzieli show, jakie Bruno robi na swoich koncertach. Tam jest  wszystko, co potrzebuje perfekcyjny spektakl.
Sprawdźcie nagranie i zobaczcie, kto się pojawia na jego koncertach (0:51)

Przez cały koncert pewne tempo, świetne, często rozbudowane w stosunku do płyt aranże i jeszcze nowoczesne inscenizacje. Zadowoleni są również wielbiciele soczystego, klarownego dźwięku, którzy uważają że na Bruno Marsie jedno jest zawsze pewne: dobra akustyka.

Płyta tygodnia Radia Wrocław: 24K Magic Bruno Marsa (WIDEO)

I teraz najważniejsze!Zaproszenia na koncert Bruno Marsa będzie można wygrywać od 15 do 19 maja 2017 r. Fani artysty powinni mieć wtedy nas na intensywnym nasłuchu. Więcej szczegółów już wkrótce!

Dodatkowo, przeżywając i przygotowując się do wydarzenia zapraszamy do wysłuchania audycji poświęconych naszej gwieździe:

4 maja – Muzyczny wieczór poświęcony Bruno Marsowi uchem Marty Malinowskiej
10 maja – Muzyczny wieczór poświęcony Bruno Marsowi uchem Michała Kazulo
17 maja – Bruno Mars gwiazdą Kulturalnego Przedpołudnia

Na deser fenomen artysty, który rozpoczął się we wczesnych latach 90. Wystarczy rzucić okiem na fragment filmu „Miesiąc miodowy w Las Vegas”:
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *