Bez ciepłej wody w Siechnicach i Świętej Katarzynie

Od 10 do 15 lipca w Siechnicach i Świętej Katarzynie nie będzie ciepłej wody. Wszystko przez modernizacje w Elektrociepłowni Czechnica.
– Wykonanie tych prac nie jest możliwe bez czasowego wstrzymania produkcji, dlatego postanowiliśmy przeprowadzić je w okresie wakacyjnym, gdy większość osób przebywa na urlopach. Mamy nadzieję, że dzięki temu nasze działania będą mniej odczuwalne dla mieszkańców korzystających z ciepła sieciowego – mówi Maciej Tomaszewski członek zarządu spółki Kogeneracja SA, do której należy EC Czechnica. Szczegółowych informacji na temat przerw w dostawie ciepła udziela Biuro Obsługi Klienta przy ul. Fabrycznej 22 w Siechnicach (tel. 71-32-37-222, e-mail: bok@kogeneracja.com.pl).
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *