Atrakcyjne tereny inwestycyjne i magazyny w Kaliszu

Kalisz jest miastem o dużej atrakcyjności inwestycyjnej. Dzieje się tak m.in. za sprawą jego położenia. Usytuowany w trójkącie trzech istotnych miast, czyli Poznania, Wrocławia i Łodzi, przyciąga inwestorów planujących rozwój biznesu w środkowo-zachodniej części Polski. Deweloperem działającym w tym rejonie jest firma Tel RED, która oferuje klientom wynajem hal, dzięki którym możliwe jest szybkie uruchomienie zakładu produkcyjnego w Polsce. Tel RED jest również właścicielem terenów inwestycyjnych. Ponadto, firma zajmuje się usługami takimi jak budowa hal magazynowych i innych przemysłowych obiektów na zamówienie i zgodnie z wytycznymi Klienta. [czytaj więcej]
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.