Atak nożownika w Ludwikowicach Kłodzkich

W Ludwikowicach Kłodzkich w jednym z mieszkań podczas libacji alkoholowej, 47 letni mężczyzna został zraniony kuchennym nożem.

Jak powiedziała Radiu Wrocław Daria Sługocka-Kapecka z kłodzkiej policji, liczne rany kłute początkowo wyglądały na zagrażające życiu, ale mężczyzna został już wypuszczony ze szpitala. Zarówno pokrzywdzony, jak i sprawcy, nie pamiętają zdarzenia:
[audioplayer id=”326005″ src=”/img/articles/127350/Atak-nozownika-w-Ludwikowicach-Klodzkich-1-63e282a9b4580-0p.mp3″/] Zatrzymane osoby, 53 letnia kobieta oraz mężczyźni w wieku 51 i 58 lat, po przesłuchaniu zostali zwolnieni. Policja pod nadzorem prokuratora prowadzi czynności zmierzające do wyjaśnienia okoliczności zdarzenia.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.