Alicja Majewska zagrała w Sali Koncertowej Radia Wrocław [ZOBACZ]

Wielkie przeboje i urodzinowy tort. Tak wyglądał koncert Alicji Majewskiej w naszej sali koncertowej.

Alicja Majewska to jeden z najpiękniejszych głosów polskiej piosenki. Po dziewiętnastu latach przerwy wydała płytę z premierowymi utworami, zatytułowaną: „Wszystko może się stać”.
To płyta, która wzrusza, bawi, a czasami wręcz skłania do zastanowienia się nad życiem.
Są na niej piękne i mądre piosenki. Mają moc liryczno-dramatycznej Majewskiej, mądrego słowa i pięknej muzyki Korcza, która doskonale współgra z tekstami stworzonymi przez wybitnych autorów, poetów i satyryków, m.in. : Marka Grońskiego, Jacka Cygana, Artura Andrusa, Andrzeja Sikorowskiego.

Dziś Alicja Majewska zagrała utwory z najnowszej płyty, a także starsze przeboje. Towarzyszył jej kwartet smyczkowy, a przy fortepianie zasiadł znakomity kompozytor, aranżer, dyrygent i twórca wielu przebojów – Włodzimierz Korcz. 

Alicja Majewska 30 maja będzie obchodzić urodziny. Z tej okazji przygotowaliśmy dla niej specjalny tort.

 
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.