Agnieszka Smoczyńska z filmową EMOCJĄ Radia Wrocław Kultura

W KATEGORII FILM STATUETKA EMOCJI RADIA WROCŁAW KULTURA DLA:
Agnieszka Smoczyńska – za zasłużony międzynarodowy sukces najbardziej drapieżnego filmu ostatnich sezonów (CÓRKI DANCINGU), otwierający wrocławskiej reżyserce wrota do zagranicznej kariery:

Nominacje otrzymali także: 
Aleksandra Terpińska – zaczęło się od 'Przypadku’ i był to ostatni zbieg okoliczności w drodze do znakomitych autorskich NAJPIĘKNIEJSZYCH FAJERWERKÓW EVER:

Michał Pukowiec – za prostujące krzywe spojrzenie na sztukę, czyli operatorskie dzieło w filmie SZCZĘKOŚCISK:
Paweł Kosuń – producent i animator – za LAS, 4 RANO i skuteczne łączenie produkcji filmów oraz wartościowych i popularnych wydarzeń filmowych:
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *