„5 o’Clark” w Radiu Wrocław

Sam Alty, Nowozelandczyk, który ponad wszystko ceni sobie polską punktualność, jest muzykiem, kompozytorem i tancerzem. W wolnych chwilach lubi spacerować po Parku Południowym, ze swoimi dziećmi. Sam był bohaterem jednego z odcinków programu „5 o’Clark”, który można oglądać w telewizji ATM Rozrywka. Jednym z miejsc, które odwiedził było Radio Wrocław.

Waszym przewodnikiem jest Terry Clark-Ward, znany z anteny Radia RAM. Przeczytajcie także artykuł o programie w portalu Wroclaw.pl
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *