25-letni oszust z Internetu wpadł w ręce wrocławskich policjantów [ZDJĘCIA]

25-letni mieszkaniec powiatu Świdnickiego znalazł sobie sposób na łatwy zarobek. Na jednym z polskich portali aukcyjnych oferował przeróżne przedmioty. Zainteresowani klienci płacili, ale przesyłki nie otrzymywali. Mężczyzna co jakiś czas zakładał konta na nowe nazwiska, więc nic nie dawały opinie poszkodowanych wystawiane w serwisie. W kilka miesięcy zarobił w ten sposób 150 tys. złotych, ale z tych pieniędzy długo się nie cieszył, bo wpadł w ręce wrocławskich policjantów. [czytaj więcej]
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *