19-latek zadał byłej dziewczynie 118 ciosów nożem

Jest akt oskarżenia przeciwko 19-latkowi z Ząbkowic, który na początku roku zamordował swoją byłą dziewczynę. Biegli ustalili, że zadał jej co najmniej 118 ciosów nożem. Teraz grozi mu dożywocie.

Brutalny, 19-letni morderca z Ząbkowic Śląskich stanie przed Sądem Okręgowym w Świdnicy. Prokuratura przekazała już akt oskarżenia w tej sprawie. Do zdarzenia doszło 9 stycznia tego roku. – Powodem miał być zawód miłosny. Chłopak przyszedł do swojej koleżanki, wziął nóż i zaatakował – relacjonuje prokurator Tomasz Orepuk z Prokuratury Okręgowej w Świdnicy.

Sprawa będzie prowadzona w kierunku zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Badania biegłych wykazały, że w momencie zbrodni był w pełni poczytalny. – Mężczyzna był świadom co robi i jakie są tego konsekwencje – mówi Orepuk.

Kamil M. nie był wcześniej notowany. Ustalono, że w momencie zabójstwa był trzeźwy. Nie był też pod wpływem żadnych środków odurzających, ani psychotropowych.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *