100 WIERSZYKÓW AKTRAKCYJNYCH DO ĆWICZEŃ DYKCYJNYCH

Wierszyki dykcyjne to rewelacyjna zabawa tylko z pozoru dla dzieci! Podejmij wyzwanie!!! Stary chrząszcz niech się ze strachu chowa w trzcinie!

“Przestraszyła pszczołę osa,bzycząc w złotych zboża kłosach.Pszczoła, siedząc zaś na kłosie,chcąc uprzykrzyć życie osie,wciąż tak strasznie ją straszyła, że aż osa się zaszyłagdzieś w kolczastych krzewach w parku,więc już nie ma jej na karku”
/Elżbieta i Witold Szwajkowscy/
Nowa propozycja uznanych autorów książek logopedycznych. Nie ma to jak nauka poprzez zabawę! Dzieci zdążyły już pokochać zabawne wierszyki Elżbiety i Witolda Szwajkowskich, które w przyjazny i łatwy sposób uczą dykcji i gimnastyki języka. Oto nowa propozycja, dzięki której żadne słowo nie będzie zbyt trudne do wymówienia!
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *