Wrocław. Kolejny Koncert Nadziei już za nami. Gwiazdą była Anita Lipnicka (ZOBACZ ZDJĘCIA)


W Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu odbył się, w środowy wieczór, jubileuszowy 10. Koncert Nadziei na rzecz podopiecznych fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. Było to widowisko muzyczne pod tytułem „DZIECI ROCK&ROLLA”. Jest to największe wydarzenie charytatywne we Wrocławiu. Cały dochód ze sprzedaży biletów i wpłat sponsorów zostanie przekazany na leczenie pacjentów wrocławskiej kliniki onkologicznej „Przylądek Nadziei”.
Więcej na ten temat

Rozrywka we Wrocławiu

Wrocław jest jednym z największych ośrodków kulturalnych i intelektualnych w Polsce, o wielowiekowej tradycji. Wrocław został wybrany na Europejską Stolicę Kultury 2016 i Światową Stolicę Książki 2016.

Znajduje się tu spora liczba teatrów, muzeów, kin i galerii sztuki, zapewnia swym mieszkańcom i turystom szeroką ofertę kulturalną – od muzyki dawnej do projektów z obszaru sztuki nowoczesnej. Wizytówką kulturalną Wrocławia stały się festiwale muzyczne o międzynarodowym znaczeniu, m.in. Wratislavia Cantans, Jazz nad Odrą, Przegląd Piosenki Aktorskiej, Thanks Jimi Festival czy mniej znane: Musica Polonica Nova, Forum Musicum i Jazztopad.

Miasto słynie z dużej ilości klubów muzycznych, dyskotek, pubów oraz multi-tapów. Największa ich liczba znajduje się w Rynku i okolicach, a także w Pasażu Niepolda, w estakadzie kolejowej przy ulicach Bogusławskiego i Kolejowej, na Wzgórzu Partyzantów i na Dworcu Świebodzkim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.