Wieża widokowa Smrek w Górach Izerskich. Nietrudny szlak ze Stogu Izerskiego i przecudne widoki ze szczytu [ZDJĘCIA]

Smrek jest najwyższym szczytem czeskiej części Gór Izerskich. Na Smreku znajduje się wspaniała wieża widokowa będąca alternatywą dla obleganej wieży Sky Walk w Świeradowie-Zdroju. Wstęp na wieżę jest bezpłatny, a widoki przepiękne! Przeczytajcie poniżej, jak dotrzeć na szczyt Smrek, a w galerii zobaczcie zdjęcia!
Więcej na ten temat

Rozrywka we Wrocławiu

Wrocław jest jednym z największych ośrodków kulturalnych i intelektualnych w Polsce, o wielowiekowej tradycji. Wrocław został wybrany na Europejską Stolicę Kultury 2016 i Światową Stolicę Książki 2016.

Znajduje się tu spora liczba teatrów, muzeów, kin i galerii sztuki, zapewnia swym mieszkańcom i turystom szeroką ofertę kulturalną – od muzyki dawnej do projektów z obszaru sztuki nowoczesnej. Wizytówką kulturalną Wrocławia stały się festiwale muzyczne o międzynarodowym znaczeniu, m.in. Wratislavia Cantans, Jazz nad Odrą, Przegląd Piosenki Aktorskiej, Thanks Jimi Festival czy mniej znane: Musica Polonica Nova, Forum Musicum i Jazztopad.

Miasto słynie z dużej ilości klubów muzycznych, dyskotek, pubów oraz multi-tapów. Największa ich liczba znajduje się w Rynku i okolicach, a także w Pasażu Niepolda, w estakadzie kolejowej przy ulicach Bogusławskiego i Kolejowej, na Wzgórzu Partyzantów i na Dworcu Świebodzkim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *