Teleturniej „Postaw na milion”. Kto wyjdzie ze studia TVP2 z walizką pełną pieniędzy?

W sobotę, 30 października o godz. 18.30 na antenie TVP2 zobaczymy kolejny odcinek 23. serii teleturnieju „Postaw na milion”. Szansę na wygraną mają dwie pary. – Milion złotych leży i czeka na nowego właściciela! – mówi prowadzący program Łukasz Nowicki. Wystarczy dobrze odpowiedzieć na osiem pytań, by zgarnąć pieniądze. Portale naszemiasto.pl są patronem medialnym programu.
Więcej na ten temat

Rozrywka we Wrocławiu

Wrocław jest jednym z największych ośrodków kulturalnych i intelektualnych w Polsce, o wielowiekowej tradycji. Wrocław został wybrany na Europejską Stolicę Kultury 2016 i Światową Stolicę Książki 2016.

Znajduje się tu spora liczba teatrów, muzeów, kin i galerii sztuki, zapewnia swym mieszkańcom i turystom szeroką ofertę kulturalną – od muzyki dawnej do projektów z obszaru sztuki nowoczesnej. Wizytówką kulturalną Wrocławia stały się festiwale muzyczne o międzynarodowym znaczeniu, m.in. Wratislavia Cantans, Jazz nad Odrą, Przegląd Piosenki Aktorskiej, Thanks Jimi Festival czy mniej znane: Musica Polonica Nova, Forum Musicum i Jazztopad.

Miasto słynie z dużej ilości klubów muzycznych, dyskotek, pubów oraz multi-tapów. Największa ich liczba znajduje się w Rynku i okolicach, a także w Pasażu Niepolda, w estakadzie kolejowej przy ulicach Bogusławskiego i Kolejowej, na Wzgórzu Partyzantów i na Dworcu Świebodzkim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *