Tak bawili się wrocławscy studenci w klubie Jamaica. Zobaczcie zdjęcia!


Pełna studencka integracja w klubie Jamaica (Pasaż Niepolda, ul. Ruska, Wrocław). Studenci kilku wrocławski uczelni (Wyższa Szkoła Fizjoterapii, Wyższa Szkoła Filologiczna, Dolnośląska Szkoła Wyższa, Wyższa Szkoła Handlowa, Uniwersytet SWPS Filia we Wrocławiu, Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu, Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej „Horyzont”) bawili się znakomicie. Zobaczcie zdjęcia!
Więcej na ten temat

Rozrywka we Wrocławiu

Wrocław jest jednym z największych ośrodków kulturalnych i intelektualnych w Polsce, o wielowiekowej tradycji. Wrocław został wybrany na Europejską Stolicę Kultury 2016 i Światową Stolicę Książki 2016.

Znajduje się tu spora liczba teatrów, muzeów, kin i galerii sztuki, zapewnia swym mieszkańcom i turystom szeroką ofertę kulturalną – od muzyki dawnej do projektów z obszaru sztuki nowoczesnej. Wizytówką kulturalną Wrocławia stały się festiwale muzyczne o międzynarodowym znaczeniu, m.in. Wratislavia Cantans, Jazz nad Odrą, Przegląd Piosenki Aktorskiej, Thanks Jimi Festival czy mniej znane: Musica Polonica Nova, Forum Musicum i Jazztopad.

Miasto słynie z dużej ilości klubów muzycznych, dyskotek, pubów oraz multi-tapów. Największa ich liczba znajduje się w Rynku i okolicach, a także w Pasażu Niepolda, w estakadzie kolejowej przy ulicach Bogusławskiego i Kolejowej, na Wzgórzu Partyzantów i na Dworcu Świebodzkim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *