Polsat Cafe, program. Co nowego na wiosnę? Szykują się duże emocje! [ZDJĘCIA, opis programów]


Byliśmy na oficjalnej konferencji poświęconej prezentacji ramówki Polsat Cafe. Co znajdzie się w programie? Szykuje się sporo nowości i ciekawych propozycji. Będą to: Z Kamerą u Kardashianów, Czar nagości, Uciekające panny młode, Gry małżeńskie, Demakijaż, Kulisy Tańca z gwiazdami, Gwiazdy na dywaniku, Zoom na miasto i Szpital dziecięcy. Zobaczcie, jak na oficjalnej konferencji wypadły gwiazdy tych programów!
Więcej na ten temat

Rozrywka we Wrocławiu

Wrocław jest jednym z największych ośrodków kulturalnych i intelektualnych w Polsce, o wielowiekowej tradycji. Wrocław został wybrany na Europejską Stolicę Kultury 2016 i Światową Stolicę Książki 2016.

Znajduje się tu spora liczba teatrów, muzeów, kin i galerii sztuki, zapewnia swym mieszkańcom i turystom szeroką ofertę kulturalną – od muzyki dawnej do projektów z obszaru sztuki nowoczesnej. Wizytówką kulturalną Wrocławia stały się festiwale muzyczne o międzynarodowym znaczeniu, m.in. Wratislavia Cantans, Jazz nad Odrą, Przegląd Piosenki Aktorskiej, Thanks Jimi Festival czy mniej znane: Musica Polonica Nova, Forum Musicum i Jazztopad.

Miasto słynie z dużej ilości klubów muzycznych, dyskotek, pubów oraz multi-tapów. Największa ich liczba znajduje się w Rynku i okolicach, a także w Pasażu Niepolda, w estakadzie kolejowej przy ulicach Bogusławskiego i Kolejowej, na Wzgórzu Partyzantów i na Dworcu Świebodzkim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *